Продукти AutoCAD – Українською
Шлях компанії Autodesk розпочинався в далекому 1982 році разом із програмним продуктом AutoCAD. В цій гілці на форумі ви можете ділитися знаннями, запитувати й отримувати відповіді, та читати найпопулярніші теми по програмним продуктам сімейства Autodesk AutoCAD.
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 

Autodesk SPDS Extension для AutoCAD 2024???

15 REPLIES 15
SOLVED
Reply
Message 1 of 16
Bohdan_Tarnorutskyi
894 Views, 15 Replies

Autodesk SPDS Extension для AutoCAD 2024???

Доброго дня, шукаю офіційне доповнення від Autodesk для AutoCAD 2024.

Наразі Autodesk припинив поновлювати дане доповнення, як я розумію через те, що основним замовником була рф. Але ж СПДС як норматив згідно якого требе оформлювати креслення в Україні, особливо в будівництві, нікуди не дівся.

Останній лінк: Autodesk SPDS 2022 R1.1.

В мене встановлений AutoCAD 2024 на нього не можливо встановити SPDS 2022 R1.1.

Чи можна якось вийти на керівництво Autodesk для поновлення SPDS Extension?

Можливо хтось запропонує інші шляхи...

P.S. Працюю у фірмі де служба безпеки та IT не можуть/ хочуть встановлювати неофіційне ПЗ, тому сторонні сайти не підходять, нажаль.

P.S.S Є сайт з неофіційною версією (лінк видалив @DmytroMukhin), але не для мене, прав для встановлення не маю. Може ще комусь згодиться.

15 REPLIES 15
Message 2 of 16

Вітаю!

Дякую за запитання. Мені потрібен час, щоб дізнатись більш детально про цей продукт. Як тільки буде інформація, то я тут в цій темі відповім.

P.S. Лінк на не офіційну версію видалив, так як ми не можемо гарантувати, що з нею все буде безпечно і не зашкодить роботі програмного забезпечення в будь-якому сенсі.

Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" повідомленню! | Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts!
На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку 'ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ' | Have your question been answered successfully? Click 'ACCEPT SOLUTION' button.

Дмитро Мухін | Dmytro Mukhin Facebook | Instagram | InventorInUa




Менеджер спільноти Autodesk | Autodesk Community Manager
Message 3 of 16
DMMakarov
in reply to: DmytroMukhin

та дивно що цей функціонал в базі не додано, бо воно корисно не тільки для наших стран союзу.

З іншого боку а може вам би підійшло до використанняAutoCAD Architecture? бо там вже багато чого є в комплекті і цей додаток вже входить в комплект до офіційного автокаду

Brand Manager for Autodesk solutions 
Join to me >> Revit in UA | Autodesk in UA 

Message 4 of 16

Так у мене є AutoCAD Architecture, але я не знайшов там позначень згідно СПДС (позначки рівня, ухили, маркування вузлів, розрізів, вузли, що січуть, прапорці змін). Доступні палітри анотацій включають лише закордонні аналоги

Message 5 of 16

Доброго дня!

Відповідь наступна: "Подальший розвиток цього модуля не планується".

Це переклад цитати зі сторінки AutoCAD SPDS

Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" повідомленню! | Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts!
На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку 'ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ' | Have your question been answered successfully? Click 'ACCEPT SOLUTION' button.

Дмитро Мухін | Dmytro Mukhin Facebook | Instagram | InventorInUa




Менеджер спільноти Autodesk | Autodesk Community Manager
Message 6 of 16

Доброго дня, так нажаль Autodesk не планує повертати це розширення. Вів дуже довге листування, та навіть мав ЗУМ нараду з адвокацією компанії Autodesk, нічого конкретного не з'ясував, просто вони вийшли з ринку раші і на тому все, а чому для України вони його не можуть відновити - мовчання та ігнор. Дуже прикро.

Message 7 of 16

Вище якраз не мовчання, чи ігнор, а конкретна відповідь щодо продукту, який розроблявся в першу чергу для російського ринку. 

Як кажуть: "Нам своє робить!" Бо якщо ми будемо адвокувати рішення, яке буде корисне не лише нам, а і їм, то кому від цього буде гірше? Ми ж всі прекрасно розумаємо, яка зараз "політика" використання програмного забезпечення в рф, тому не варто "допомагати" їм в цьому, а варто працювати над тим, що буде корисно в першу чергу нам, і точно не в допомогу їм. 

Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" повідомленню! | Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts!
На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку 'ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ' | Have your question been answered successfully? Click 'ACCEPT SOLUTION' button.

Дмитро Мухін | Dmytro Mukhin Facebook | Instagram | InventorInUa




Менеджер спільноти Autodesk | Autodesk Community Manager
Message 8 of 16

@Bohdan_Tarnorutskyi вважаю, що цю тему можна закрити. Згодні? Якщо так, то прошу відмітити пост із відповіддю на питання, як рішення. 

Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" повідомленню! | Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts!
На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку 'ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ' | Have your question been answered successfully? Click 'ACCEPT SOLUTION' button.

Дмитро Мухін | Dmytro Mukhin Facebook | Instagram | InventorInUa




Менеджер спільноти Autodesk | Autodesk Community Manager
Message 9 of 16

Доброго дня, як само мені це допомогло? Чи вже є українські розширення для оформлення документації згідно ДСТУ? 

На ринку раші вже не чекають це розширення, вони масово переходять на фрікади, нанокади та інші замінники, тим паче там є СПДС від CSoft який навіть краще ніж СПДС від Autodesk.

А так це виглядає що назло мамі відморожу собі вуха...

Україна і так в доволі скрутному положенні, так і навіть тут є заручником в цій ситуації.

Я як легальний користувач не можу користуватися всім функціоналом AutoCAD 2024 яким можуть користуватися нелегальні юзери! 

Message 10 of 16

Доброго дня!

У Вас було питання щодо СПДС модулю, щодо офіційного дистрибутиву та планів щодо нього для нових версій AutoCAD. Відповідь на це питання опублікована вище із посиланням на першоджерело. Вважаю, що це питання вичерпане. 

 

Не згоден із Вашою аналогією, про це вище писав. Плюс то їх ринок, а нам працювати на своєму, й не бачу сенсу заглядати, що у них там, бо можна потонути разом з ними. Розумію, що відповідь не допомогла Вам у вирішенні задач, але це конкретна відповідь на конкретне питання щодо конкретного продукту. Якщо у Вас є питання щодо оформлення, то, будь ласка, задавайте в новій темі нове питання, певен, що будуть користувачі, котрі поділяться досвідом у його вирішенні. 

 

P.S. Ще зазначу, що у користувачів, котрі користуються легально, більше переваг, особливо якщо говорити про хмарні рішення. І, звісно, легальні користувачі не наражають себе на інші ризики, що можуть призвести до адміністративної (й не тільки) відповідальності. Я особисто вважаю, що то хибний шлях, дивитись в бік неліцензійних користувачів, адже краще спілкуватись і обмінюватись досвідом із ліцензійними користувачами для того, щоб використовувати всі переваги ліцензійних рішень на максимум.  

Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" повідомленню! | Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts!
На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку 'ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ' | Have your question been answered successfully? Click 'ACCEPT SOLUTION' button.

Дмитро Мухін | Dmytro Mukhin Facebook | Instagram | InventorInUa




Менеджер спільноти Autodesk | Autodesk Community Manager
Message 11 of 16

нажаль , проблема існує вирішувати не мають бажання навіть з тим щоб додати українську мову 

на сайті якщо вибрати рос . то автоматом сайт припинить роботу .. вважають що регіон і мова то одне, тоді чому європа і англ , ане  європа і французька чи польська ?

Message 12 of 16
DmytroMukhin
in reply to: mamamila

Доброго дня!

Про українську мову на сайті Autodesk вже була тема "Коли буде українська версія сайту AUTODESK?", де від @avasiliev була дуже аргументована відповідь щодо цього. 

Я можу зі свого боку додати, як менеджер україномовної спільноти, що дійсно створення україномовної гілки в Спільноті дуже потужний крок в підтримку україномовної спільноти. Ми розвиваємо її і далі, адже вже є сторінка Community Events із заходами в тому числі і українською мовою. Далі більше, але як писав Антон в тій темі – нашій україномовній спільноті потрібно докладати зусиль, щоб для нас було більше можливостей. 

Щодо співставлення регіону та мови, то тут Ви помиляєтесь, там все на багато складніше, адже окрім регіону є ще налаштування ОС і т.д. У мене, наприклад, ОС англійською, плюс практисно всі запити в пошуковику я пишу англійською, то у мене всі результати англійською мовою. Якщо хтось пише запити українською, то резальтути відповідно будуть такими ж. Якщо ж мова ОС буде українською, то відповідно дуже велика вірогідність, що сайти на кшталт Autodesk (що не мають в основному меню таких малорозповсюджених мов), будуть відображжати глобальний англомовний сайт. Я дуже давно перестав використовувати ОС російською мовою, бо мова інженерів – англійська. Якщо у когось російська мова в налаштуваннях ОС, то сайти будуть орієнтуватись скоріш за все в першу чергу на ці налаштування і будуть показувати результати російською мовою.  

Autodesk є можливість в профілі обрати мову, яку ви хочете використовувати, як в основному профілі акаунті Autodesk, так і в профілі форуму. І перший крок від Autodesk щодо мови на форумі є (Чи можна перевести інтерфейс форуму на українську?), далі вже дуже багато залежить від наших зусиль. Тільки разом ми зможемо робити більше активностей, створювати більше україномовного контенту, обмінюватись досвідом та показувати компанії, що наш регіон вартий уваги.

Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" повідомленню! | Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts!
На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку 'ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ' | Have your question been answered successfully? Click 'ACCEPT SOLUTION' button.

Дмитро Мухін | Dmytro Mukhin Facebook | Instagram | InventorInUa




Менеджер спільноти Autodesk | Autodesk Community Manager
Message 13 of 16
mamamila
in reply to: DmytroMukhin

ну сперечатись  тут недоречно , але ми обираэмо рос  мову бо немає альтернативи , також у майкрософту  або рос  або нічого ... і автодеск  як велика компанія обрала варіант рос  мови бо вона охоплює весь помстрадянсий простір, але я як користувач  просто буду шукати інший продукт , якщо ця ситуація незміниться . бо ліцензія за 50000 грв,а інтерфейс на  невідомій мові ? 

можно було закривати очі колт програма  була піраться  , а ліцейзійний варіант -хай інженери автодеску напружаться 

Message 14 of 16
DmytroMukhin
in reply to: mamamila

Прошу не вводити нікого в оману, альтернативи завжди є. В даному випадку ідеальна альтернатива - анлглійська (мова інженерів). Весь світ спілкується анлійською, майже на всі питання є відповіді англійською мовою. До речі, той же YouTube вміє в переклад субтитрів, чого для розуміння що відбувається на екрані має бути достатньо. 

Я розумію, що Вам, як користувачу, навряд цікаво як відбувається локалізацію та скільки те все коштує. Ви хочете купити продукт і бачити там рідну або зрозумілу для себе мову. Зі свого боку я можу сказати, що така інвестиція зараз навряд доцільна. В нашій країні, напривеликий жаль, ще й чимало неліцензійних користувачів, що теж не грає на користь щодо рішення локалізації. Тому, як вже писав, зараз крок за нами. Чим більше буде запиту, тим більша вірогідність пропозиції. І один із видів запиту – контент і обмін досвідом в спільноті користувачів. А поки варто дивитсь в тому числі в бік англомовних матеріалів. 

Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" повідомленню! | Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts!
На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку 'ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ' | Have your question been answered successfully? Click 'ACCEPT SOLUTION' button.

Дмитро Мухін | Dmytro Mukhin Facebook | Instagram | InventorInUa




Менеджер спільноти Autodesk | Autodesk Community Manager
Message 15 of 16
mamamila
in reply to: DmytroMukhin

Ви самі собі суперечите , з одного боку було б непогано мати продукт на мові , а з іншого пропонуєте  варіант вивчити іноземну  бо тих є більшість .. задумайтесь над тим , чому їх більшість .. бо хтось їх агітує переходити , так само як і з рос колись... мова інженера -то є креслення , а техніці і в будівництві не має припущень чи розуміння ,що відбувається загалом на буд майданчику , чи в механізмі

повторюсь ви вважаєте  поляків чи чехів більше ніж української спільноти ?  доречі у чехів є альтернативні програми, тому для них переклали .. на пострадянському просторі альтернатив майже не має

наразі деякі компанії дають студентські ліцензії на свої продукти безкоштовно , навчають користуватись - то можливо в майбутньому програмісти створять якусь надбудову , чи плагін і автокад втратить своїх неліцензійних користувачів назавжди, натомість запропонувати їм продукт 

але то суто моя позиція, вона може бути помилкова, можливо когось ця дискусія надихне на створення свого укр продукту , і я з радістю буду ім користуватись, без альтернатив з ютубу

Message 16 of 16
DmytroMukhin
in reply to: mamamila

Вітаю!

Ця тема дискусії вже дуже віддалилась від першого питання щодо SPDS Extension, тому пропоную не продовжувати. Якщо є бажання продовжувати дискутувати, то краще це робити у відповідній гілці "Анонси спільноти / Загальні дискусії", або вже в існуючих там, як вже то робили щодо сайту Autodesk чи тому подібні вже існуючи. 

Та тут дам відповіді на Ваші питання і зазначу, що я точно собі не суперечу. Я за те, щоб вивчати нові програмні продукти з англомовним інтерфейсом і з англомовними матеріалами. В такому випадку немає того відставання і проблем із розумінням термінів через лаг в процесі локалізації. Але я розумію реалії, що не всі знають англійську так, щоб робити як і я. А ще я дивлюсь на ситуацію максимально реалістично, я добре знаю як відбувається процес локалізації. Тому я рекомендую тим, хто може, вивчати англійською і з англомовним інтерфейсом, плюс закликаю тих хто може створювати контент українською (по англомовному інтерфейсу), то створювати його і ділитись досвідом. А хто не може вивчати по україномовним і англомовним матеріалам, (в другому випадку використовувати перекладачі, ті самі переклади субтитрів в ютюбі та переклад довідок). 

Компанія Autodesk безкоштовно надає доступ до своїх продуктів та сервісів школярам, студентам та викладачам учбових закладів вже більше десяти років (якщо не помиляюсь, то з 2011 року). 

Пропоную в даній темі вже якщо і обговорювати, то виключно тематику що вказана в першому повідомленні. 

Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" повідомленню! | Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts!
На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку 'ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ' | Have your question been answered successfully? Click 'ACCEPT SOLUTION' button.

Дмитро Мухін | Dmytro Mukhin Facebook | Instagram | InventorInUa




Менеджер спільноти Autodesk | Autodesk Community Manager

Can't find what you're looking for? Ask the community or share your knowledge.

Post to forums